KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7769029
nr 776 9029
1700-tal, Religiöst motiv, oval, 32 x 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:04:53
9/9 15:26:58